Herkes için faydalı teknolojiler tasarlıyoruz.

Herkes için
faydalı
teknolojiler
tasarlıyoruz

Selfmetric bir inovasyon şirketidir.


Parlak bir fikri sonuna kadar araştırıyor, geliştiriyor ve ürüne dönüştürerek insanların kullanımına sunuyoruz. Gücümüzü bitmek bilmeyen merakımız ve çalışma azmimizden alıyoruz. Dünyanın en büyük şirketi olmak için değil, dünya için iyi bir şirket olmaya çalışıyoruz.

İşte tam da bu nedenle, kurulduğumuz ilk günden beri önceliğimiz daima “değişen ve gelişen dünyanın ihtiyaçlarına yönelik fikirler” ortaya çıkarmak oldu. Çünkü inanıyoruz ki bu dünya hepimizin ve onun geleceğinden her birimiz sorumluyuz.

Ancak söz konusu inovasyon olduğunda, fikirler tek başına oldukça yetersiz. Bu yüzden ar-ge ekibimizle birlikte laboratuvarımızda ilk olarak ihtiyaçlar sonucu ortaya çıkan fikirleri insanlığın kapasitesini arttırmaya yönelik ürünlere dönüştürmek üzerine çalışıyoruz.

İhtiyaçları fikirlere dönüştürdükten sonra ise teknik çizim, prototip ve test süreci gibi çeşitli aşamalardan geçerek tamamen kendi bünyemizde yatırımımızı da yaparak seri üretim sürecine başlıyoruz. Amacımız tüm kullanıcılara marjinal fayda ve dünyaya pozitif katkı sağlamak üzerine geliştirilmiş yüksek teknolojili sistemler üretmek. Üstelik sadece bununla da kalmayıp; bütünsel bir iş modeli oluşturarak ürünlerin dünya genelinde dağıtım ve pazarlama stratejilerini de oluşturuyoruz.

Kalite politikamız

Ürettiğimiz her ürün benzerlerinden üstün ve ekonomik olmalıdır. Yaptığımız işlerde kategoriye hükmetmeyi seviyoruz. Ürünlerimizin dayanıklı olmasına önem veriyor, bizimle tanıştıkları ilk andan başlayarak sürecin tamamını müşterilerimiz için bir deneyim olarak görüyoruz. Ve her koşulda tüm müşterilerimize kendilerini iyi hissettiriyor, güven veriyoruz.

Tasarım anlayışımız

İnsanoğlunun ihtiyacı olan her şeyin doğanın mucizelerinde saklı olduğuna inanıyor ve geliştirdiğimiz tüm teknolojilerde doğadan ilham alıyoruz.Sadelik prensibimiz ve estetik ile ergonominin uyumu ise değişmez önceliklerimiz.

Kurumsal değerlerimiz

Ancak yapılmamışları başarırsak çığır açabileceğimize inanarak yeni bir fikir üzerinde çalışırken özgünlük ilkesine önem veriyoruz. Daha fazla kar sağlamak için etik değerlerden ve doğruluktan asla taviz vermiyoruz. Kendini işine adamış çalışanlarımızı en değerli sermayemiz olarak görüyoruz.